piątek, styczeń 22, 2021

Godziny Otwarcia Biblioteki

Poniedziałek-wtorek 10.00-18.00
Środa-czwartek 8.00-16.00
Piątek 10.00-18.00
Sobota 9.00-13.00


mkwc logo

Adres

Biblioteka Publiczna
Gminy i Miasta Odolanów
im. Ks. Antoniego Ludwiczaka

ul. Aleja Jana Pawła II
63-430 Odolanów
tel. (062) 733-18-71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.biblioteka.odolanow.pl

Spotkanie z Marią Czubaszek

       Gościem Biblioteki Publicznej w Odolanowie była znana polska pisarka i satyryk, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka Maria Czubaszek. Głośno i szczerze mówi to co myśli, znana jest z dobrego dowcipu, niezależności i błyskotliwej inteligencji. Pani Maria jest osobą otwartą, miłą, radosną .

     Głównym celem spotkania była niedawno wydana biografia pt."Każdy szczyt ma swój Czubaszek"napisana wspólnie z Arturem Andrusem. Gość w interesujący i zabawny sposób przedstawił wiele historii ze swojego życia ale też życia  znanych celebrytów. I tak mogliśmy się  np. dowiedzieć jak zaczęła się jej przygoda z radiem i telewizją.  Występuje w  programach takich jak: "Szkło kontaktowe","Spadkobiercy", "Śniadanie mistrzów". Jako satyryk nie mogła też się nie odnieść do bieżących wydarzeń takich jak Euro w Polsce. Jest autorką tekstów znanych utworów takich jak: "Rycz mała rycz", "Wyszłam za mąż zaraz wracam"i wielu innych. Jej dobry humor udzielił się każdemu. Na koniec, można było zakupić książkę, dostać autograf, zrobić sobie zdjęcie.

Kto jest online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
248670

eks Biblioteka22

katalog2

biuletyngim